TEL: 04135245519

جعبه شیرینی

چاپ به دلیل مصرف بالای شیرینی جات،بسیار حائز اهمیت است. در واقع شیرینی از جمله خوراکی هایی می باشد که در تمام مراسم ها و روزهای سال مصرف میشود در نتیجه باید در چاپ جعبه شیرینی،برندینگ و بهداشتی بودن جعبه مد نظر قرار گیرد. یکی از عوامل فروش بالا و همراه ساختن مشتری داشتن بسته بندی مناسب می باشد.چاپ به دلیل مجلسی بودن این محصول نیز مهم است.
در چاپ جعبه شیرینی یا به اصطلاح رویه جعبه قنادی از مقوا پشت طوسی استفاده میشود.این روش در کشور ما بسیار رایج بوده اما به دلیل مسائل بهداشتی چاپ بسته بندی شیرینی روی مقوا پشت طوسی مناسب نبوده. اما در سالهای اخیر به دلیل استفاده از مقوا ایندربرد برای این مساله تا حدودی حل شده زیرا مقواهای ایندربرد استاندارهای لازم برای بهداشتی بودن را دارا می باشند.در صورت نیاز می توان بعد از چاپ بر روی آن سلفون کشید تا کاملا بهداشتی شود. مقوا زیره جعبه شیرینی نیز کاملا بهداشتی بوده و در بازار با نام تجاری مقوا بهداشتی شناخته می شوند که هیچ گونه چاپی بر روی آن انجام نمیشود و تنها وظیفه نگهداری شیرینی را بر عهده دارد.

دیس مقوایی

دیس مقوایی، یکی از برجسته ترین محصولات تولید شده توسط شرکت ان تی پک ، در ابعاد و اشکال مختلف به بازار عرضه گردیده است و مناسب جهت ارائه غذا در کترینگ و رستوران ها و مناسب جهت استفاده به عنوان دیس شیرینی و نبات می باشد که با طرح ها و رنگ های مختلف میتواند جلوه محصولات شما را چندبرابر نماید. بعلاوه استفاده از دیس مقوایی گرد به عنوان سینی کیک بسیار پرطرفدار بوده و این محصول را تبدیل به جاگزین دیس های پلاستیکی نموده است.

صفحه کیک

صفحه کیک مقوایی محصولی جدید در صنعت مقوای بهداشتی است که می تواند جلوه ای تازه و جذابیتی بیشتر به کیک های شیرین و زیبا ببخشد. علاوه بر صفحه کیک سفید صدفی یا نقره ای، این محصول قابلیت چاپ در طرحها و رنگ های مختلف را داراست و با استقبال خوبی در صنعت قنادی مواجه شده است به طوریکه بسیاری از برندهای مطرح عرصه قنادی به سفارش این محصول با طرح اختصاصی برند خود روی آورده اند. صفحه کیک مقوایی با برند ان تی پک در ابعاد و اشکال مختلف تولید می گردد تا پاسخگوی ابعاد متعارف کیک ها در صنعت قنادی باشد بعلاوه این محصول کاملا بهداشتی و همانند سایر محصولات ان تی پک دارای نشان سیب سبز سلامت و نشان استاندارد می باشد. لازم به ذکر است این محصول با برند ان تی پک برخلاف سایر محصولات مشابه به شکل کاملا سه لایه تولید گردیده است که تحمل وزن آن را تا حدود زیادی ارتقا بخشیده است .

ان تی پک با افتخار، سفارش طراحی و تولید این محصول به صورت اختصاصی برای مجموعه ها و کارگاههای قنادی بزرگ و پیشرو را متناسب با برند مجموعه می پذیرد.

سینی بستنی

سینی مقوایی بستنی یا سینی بستنی  یکی از بهترین روش ها برای تحویل محصول شما به مشتریانتان می باشد .

بستنی های سنتی ، فالوده  و … . از جمله محصولاتی هستند که می توانید با استفاده از سینی بستنی مقوایی به مشتریان خود ارائه دهید.

یک انتخاب هوشمندانه جهت افزایش فروش بیرون بر ، مشتریان شما دیگر مجبور نیستند به صورت گروهی در باجه تحویل سفارشات ازدحام کنند و سفارشات خود را به صورت انفرادی تحویل بگیرند .
استفاده از این سینی ها ، از یک طرف برای مشتری بسیار پسندیده است و از طرف دیگر برای مجموعه شما ، چراکه ازدحام در بخش تحویل سفارشات باعث هرج و مرج و کاهش راندمان مجموعه شما می شود .

--03-300x300
--02-300x300
--01-300x300